اتاق فرار، این روزها توانسته بسیاری از مخاطبان اهل معما و هیجان را به سمت خود بکشاند و از وجود این افراد برای پیشرفت بیشتر خود استفاده نند؛ در این مقاله قصد داریم تا بهترین اتاق‌های فرار در جهان را معرفی کنیم.

 

در سراسر جهان اتاق فرارهای بسیار زیادی وجود دارد که بسیاری از آن‌ها ارزش امتحان کردن را دارند، اما قبل از شرکت در این بازی‌ها بهتر است بدانید که قوانین رایج در ایران با قوانین کشورهای دیگر مشابه نیست.

در جهان امروز، برای بسیاری از افراد اسکیپ روم اولین گزینه‌ی تفریح در اوقات فراغت است؛ اما تا دهه پیش وجود همچنین اتاق‌هایی هرگز پیشبینی نمی‌شود که بتواند مخاطب‌های زیادی را به خود اختصاص دهد.

 

اگر به این عنوان علاقه‌مندید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا چند مورد از بهترین اتاق فرارها در جهان را معرفی کنیم.

The Basement

 

داستان بازی بهترین اتاق‌های فرار در جهان:

داستان بازی به این صورت است که شما به همراه ۱۱ نفر از دوستانتان به صورت کاملا اتفاقی وارد خانه ادوارد تندی شده‌اید.

ادوارد یک آدم خوار است یک آدم خوار بسیار باهوش که به راحتی می‌تواند شما ۱۲ نفر را تبدیل کند به یک شام خوشمزه.

اما ادوارد تصمیم میگیرد که یک بازی راه بیندازد و  شما را مجبور به بازی می‌کند.

اگر بتوانید تمامی معماهای ادوارد را به درستی حل کنید و از پس تمامی معماها برآید؛ ادوارد بخاطر هوش و ذکاوتی که دارد شما را آزاد می‌کند، در غیر این صورت ….

برای اطلاعات بیشتر در مورد داستان اتاق فرار روی لینک کلیک کنید

بهترین اتاق‌های فرار در جهان: کابوس شبانه

 

داستان بازی:

در این بازی شما راهی سفر به یک مکان وحشت‌انگیز می شود و باید مانند هر بازی دیگری از میان معماهای موجود جان سالم به در ببرید.

فراموش نکنید که این یک بازی حرفه‌ای است پس از تمام تلاش خود استفاده کنید تا بهترین تیم را جمع کنید و سپس راهی این بازی شوید.

 

 بهترین اتاق‌های فرار در جهان: HORROR ESCAPE

داستان بازی بهترین اتاق‌های فرار در جهان:

در این بازی دو اتاق وجود دارد که باید به این موضوع اشاره کنیم که هر دوی این اتاق ها با هم مرتبط هستند و هر دو اتاق دو تا شش بازیکن دارند.

اتاق نخست یعنی آمن، در مورد دختری جوان و بسیار اغوا گر است؛ اتاق دوم یعنی کریمسون در مورد دختری است که به طرز مرموزانه‌ای ناپدید شده‌اند.

شما به همراه تیم خود وارد اتاق‌ها می‌شود و باید از پس معماهای موجود برآیید تا بتوانید بازی را به اتمام برسانید.

 

بهترین اتاق‌های فرار در جهان: طاعون سیاه

 

داستان بازی:

داستان بازی در خصوص دوره آخر زمانی است دقیقا همان جایی که زامبی‎‌ها تمامی شهر را تصرف کرده‌اند و شما باید از خودتان محافظت کنید.

زامبی‌ها در طول بازی همراه شما هستند به دنبالتان می آیند و قرار است که حسابی در این اتاق فرار بترسید.

اما نکته‌ی دیگری که در بازی وجود دارد این است که زامبی‌ها در بازی شما را لمس می‌کنند و احتمالا شما را مبتلا می‌کند اما در این موقعیت ماموریت شما این است که باید بتوانید پزشک بازی را از زامبی تشخیص دهید تا مداوا شوید.

 

بهترین بازی‌های اتاق فرار در جهان: جهنم در سلول 

 

داستان بازی بهترین اتاق‌های فرار در جهان:

داستان این بازی در مورد سلول‌های یک زندان است که در زیرزمین این سلول‌ها ساختمان قدیمی تاج بریستول وجود دارد.

زندانی بازی را یک قاتل سریالی زندانی کرده است؛ شما تنها یک ساعت فرصت دارید تا معماهای پیش رو را حل کنید.

در این یک ساعتی که قاتل در زندان خضور ندارد باید به ترس خود غلبه کنید و تمام نیروی خود را به کار ببرید تا بتوانید از این زندان مخوف نجات پیدا کنید.

 

Real Escape Game: Spellbound Supper

 

داستان بازی:

اتاق فرار Spellbound Supper جز بهترین اسکیپ روم‌ها در جهان است؛ داستان این بازی به این صورت است که شما به همراه ۳ تا ۱۰ نفر از دوستان خود یه یک مراسم شام دعوت می‌شوید.

اما میزبان شما یک جادوگر است که اصلا با مهمانی رابطه خوبی ندارد در طول بازی اتفاقاتی برای شما رقم می‌خورد که باید تلاش کنید تا از این اتاق سالم خارج شوید.

 

Real Escape Game: Popstar’s of Doom

داستان بازی بهترین اتاق‌های فرار در جهان:

داستان بازی Pop Star of Doom در مورد سفر در زمان است.

شما به همراه هم تیمی‌هایتان در یک حلقه زمانی اسیر می‌شود و باید یک ماموریتی را به اتمام برسانید آن هم جلوگیری از قتل ستاره محبوب پاپ در دهه ۹۰.

ترس و وحشت را کنار بگذارید تمام حواس خود را جمع کنید تا بتوانید از پس معماهای پیش روی خود برآیید.

 

در این قسمت از محله پازل روم در خصوص بهترین اتاق‌های فرار در جهان اطلاعاتی را درج کردیم اما فراموش نکنید در ایران هم مجموعه های اتاق فرار بسیاری وجود دارد که با بالاترین کیفیت به بازی در آمده است، شما هم اگر تجربه بازی در اتاق‌های فرار خارج از ایران را دارید برای ما بنویسید

5 پاسخ

  1. Букмекерская контора 1xBet является одной из самых известных на рынке. 1xbet зеркало рабочее на сегодня Большой выбор событий из мира спорта и киберспорта, множество открытых линий, высочайшие коэффициенты. Также, БК имеет широкий функционал и одна из немногих дает возможность совершать ставки по уникальным промокодам. Используя их, вы можете получить настоящие деньги, не внося абсолютно никаких средств. Это реально! Узнать последний промокод вы можете сейчас же, однако использовать его необходимо в соответствии с правилами и инструкциями, которые приведены ниже.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *