بردگیم، یکی از سرگرمی‌های محبوب این روزها است، در اوقات فراغت بسیاری از افراد به دنبال خلق لحظات نو و احساست جدید هستند. بازی بردگیم راهی برای ورود به دنیای سرگرمی و اسرار است تا بتوان چند ساعت را در عالم معما و چالش سپری کرد.

اتاق فرار، یک تفریح جدید در کشور ما است که در سال‌های شروع خود توانست توجه و نظر افراد زیادی را به خود جلب کند. حال بردگیم و اتاق فرار با هم ترکیب شدند و بازی رومیزی اتاق فرار شکل گرفت که باید از دست آن فرار کرد و به دنبال راهی برای نجات بود.

خلق بردگیم‌های اتاق فراری، یک اتفاق خارق‌العاده برای افرادی که به دنبال ماجراجویی هستند، است. در این قسمت از مقاله پازل روم قصد داریم تا برخی از بردگیم‌های اتاق فراری را معرفی کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

معرفی ۷ بردگیم اتاق فراری

اگر اتاق فرار، بازی مورد علاقه شما است، بردگیم‌های اتاق فراری را ساده نشمارید. بازی‌های بردگیم با داستان‌های عجیب و معمایی خود لحظات خوشی را به شما هدیه می‌دهند، پس از آن غافل نشود.

۱.    Deckscape (۲۰۱۷)

برد گیم عرشه، جز راحت‌ترین بازی‌های اتاق فراری است که به آسانی هر کسی می‌تواند بازی کند.

این بازی را می‌توانید با دوست‌های خود انجام دهید و لحظات را خوشی را با آن‌ها سپری کنید. قیمت بازی عرشه بسیار مناسب و ارزان است.

اجزا و مشخصات بازی Deckscape

۶۰ کارت در جعبه وجود دارد که معماها پشت آن طراحی شده است. یکی از کارت‌ها را برحسب تصادف انتخاب ‌کنید و با هم فکری باقی افراد گروه معما را حل کنید.

جواب درست معما پشت کارت نوشته شده، زمانی که به جواب معما پی بردید وقت آن است که کارت را برگردانید تا به صحت جواب خود پی ببرید.

۲.   Unlock (۲۰۱۷)

در این بازی هیجان‌انگیز بازیکنان از تعدادی کارت استفاده می‌کنند تا معماهای پیش رو را حل کنند. با استفاده از دسته کارت‌هایی که در اختیار دارید، معما را مطالعه کنید و سپس با کمک سرنخ‌های موجود معما را حل کنید.

اجزا و مشخصات بازی Unlock

توصیه می‌شود این بازی را با بازیکنان کمی شروع کنید تا لذت بازی برای شما دوچندان شود.

۳.    Escape Room In A Box: A Werewolf Experiment

بازی A Werewolf Experiment بازیکنان را درگیر فضای رفاقتی و هیجان‌انگیز می‌کند. از نماد‌ها و مشخصات ریزی که در بازی وجود دارد استفاده کنید و توجه به جزئیات را فراموش نکنید، زیرا با کمک این مشخصات می‌توانید مراحل بازی را پشت سر بگذارید.

اجزا و مشخصات بازی A Werewolf Experiment

پس از اینکه هر یک از قفل‌های بازی را باز کردید معما جدید در مسیر شما قرار می‎گیرد به آن‌ها توجه کنید و موردی را از قلم نیندازید.

سناریو بازی، زندگی‌نامه یک دانشمند روانی است که در تلاش است با استفاده از آزمایش‌های مختلف تبدیل به خون‌آشام شود. بازیکنان در طول بازی باید با توجه به سرنخ‌ها و اطلاعاتی که در دسترس است مانع فعالیت دانشمند شوند.

 

۴.    بردگیم Dr. Gravelys Retreat

بازی  vDr. Gravelys Retreat طرف‌داران بسیار زیادی دارد. تم اصلی بازی اتاق فرار است و نزدیک‌ترین بازی به سبک اتاق فرار است.

اجزا و مشخصات بازی Dr. Gravelys Retreat

۵.    بردگیم خروج (EXIT)

مجموعه EXIT، از لحاظ سناریو و تم بازی بسیار شبیه به اتاق فرار است در این بازی باید تمام دقت و حواس خود را معطوف به سرنخ و داستان بازی کنید تا بتوانید بازی را به پایان برسانید.

اگر در طول بازی به مشکل خوردید و نتوانستند معما پیش رو را حل کنید از کارت‌های راهنما استفاده کنید.

اجزا و مشخصات بازی EXIT

در هنگام بازی به تعداد نفراتی که در مشخصات بازی نام برده است توجه نکنید، اگر می‌خواهید لذت کافی از این بازی را ببرید با تعداد کم بازی کنید تا به عمق ماجرا پی ببرید.

۶.    بردگیم اتاق فراری   Journal29

بازی  Journal29 از حیث سناریو و معما بسیار شبیه به اتاق فرار است. بسیاری از افراد این بازی را با تفاوت فاحشی که با باقی بازی‌ها دارد، می‌شناسند. بازی Journal29 در قالب کتاب است که باید صفحات کتاب را ورق بزنید و  معماها را یکی پس از دیگری حل کنید.

اجزا و مشخصات بازی Journal29

تعداد بازیکنان در بازی Journal29 اهمیت ندارد اما برای افزایش لذت بهتر است با تعداد کمی بازی کنید.

۷.    جعبه فرار ویروس

بردگیم اتاق فراری ویروس، یکی از جذاب‌ترین بازی‌های رومیزی است که بسیار شبیه به اتاق فرار است و همانند بازی‌های اتاق فرار طراحی شده است.

برای اینکه در این بازی پیروز شوید باید تلاش کنید تا قفل و معماهای پیش رو را با کمک سرنخ‌ها حل کنید و مرحله‌به‌مرحله بازی را پشت سر بگذارید.

اجزا و مشخصات بازی ویروس

در بازی بردگیم اتاق فراری ویروس، جزئیات اهمیت بالایی دارند. به‌خوبی به محیط بازی و ابزارهای موجود در بازی توجه کنید تا همه چیز را به‌خاطر بسپارید.

 

بردگیم‌های اتاق فراری، یکی از سرگرم کننده‌ترین تفریحات در این روزها است در این قسمت از مقاله هفت مورد از این بازی‌ها را نام بردیم اگر علاقه‌مند به خرید این بازی‌ها هستید بهتر است ابتدا از بازی ویروس و خروج شروع کنید. اگر تجربه بازی بردگیم‌های اتاق فراری را داشتید برای ما بنویسید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *